Back to All Events

Fotografijų paroda "Gruzija Vynuogės Kekėje"


Gruzijos meno ir skonio namai kviečia į 
RAMUNĖS KERDOKAITĖS VLASENKIENĖS
fotografijos darbų parodą „GRUZIJA VYNUOGĖS KEKĖJE“. 

„Kelerių metų viešnagės Gruzijoje, pažintis su šalies istorija, menu, kultūra, gamta, žmonėmis, pastarųjų savitu charakteriu, gyvensena ir meile savo kraštui paskatino sukurti fotoprojektą
„GRUZIJA VYNUOGĖS KEKĖJE“. 
Vynuogės ir vyndarystė lydi gruzinus nuo neatmenamų laikų, todėl dauguma pasaulyje garsių vyno tyrinėtojų Gruziją vadina vyno lopšiu. Vynuogių ir vynuogienojų motyvus, kaip gyvybės ir gausos simbolius, galima aptikti šalies mene, valstybinėje ir regioninėje heraldikoje. Gruzinai didžiuojasi savo šalies vynais, kurių gamybai, vartosenai ir tostų sakymui išradingai pasitelkia gilią protėvių išmintį“- fotografijos darbų autorė Ramunė Kerdokaitė Vlasenkienė.
Fotografijos darbų paroda „GRUZIJA VYNUOGĖS KEKĖJE“ kalba užfiksuotais vaizdiniais, perduodama žinią apie gruzinų svetingumą, gamtos grožį, kasdienę buitį, istorines vietas ir tikėjimą, kad jie gyvena nuostabiausioje šalyje. Šio projekto vedlys - vynuogė ir jos vaidmuo saulėtame Pietų Kaukazo regione.
Parodos atidarymas vyks vasario 11 d., 13 val., K. Donelaičio 91, Kaune. Paroda Gruzijos meno ir skonio namuose bus eksponuojama iki kovo 19 d.
Dėl parodos lankymo galite pasiteirauti tel. 8 618 23103
Su fotografijų autore Ramune Kerdokaite Vlasenkiene galite susisiekti tel. 8 687 17341