Back to All Events

Gruzijos dailininkių šiuolaikinės tapybos paroda „Spalvos“


Menas yra gyvenimo teigimas, susitaikymas ir žadinimas.
— Herbert Read

Spalio 20 dieną GRUZIJOS MENO IR SKONIO NAMUOSE duris atvers Gruzijos dailininkių šiuolaikinės tapybos paroda „Spalvos“, atskleidžianti žymių vienuolikos gruzinių menininkių autentiškas mintis ir jausmus. Kiekviena dailininkė, kaip ir kiekviena spalva, turi savo vidinį charakterį, išreiškiamą savita meno kalba, stilistiškai svyruojančia nuo primityvizmo iki abstrakcijos. Intensyvūs Gruzijos dailininkių estetiniai ieškojimai parodo prieštaringą vidinį kūrybos procesą, siekiantį laisvai kurti naują realybę – pripildančią mus meilės gyvenimui, žmonijai arba išlaisvinančią asmenybę ir užaštrinančią pojūčius.

Kviečiame pajusti Gruzijos dailininkių kūrybos laisvę ir atrasti Gruzijos dailininkių spalvas, kurios turi savo logiką ir jai, o ne proto logikai jos paklūsta.

Parodos atidarymo metu galėsite ne tik grožėtis paveikslais, bet ir susipažinti su parodos kuratore Nana Zaalishvili, kuri nuosekliai apžvelgs Gruzijos moderniojo meno raidą ir kryptis.


Parodoje bus eksponuojami Tsisia Kiladze, Keti Davlianidze, Lia Shvelidze, Irma Kukhianidze, Keti Shalamberidze, Tania Papisashvili, Keti Davdumadze, Lulu Dadiani, Eka Rukhadze, Rusudan Khizanishvili ir Niniko Morbedadze darbai.

Parodos atidarymas – spalio 20 dieną, 13.00 val.

Paroda veiks iki lapkričio 24 d.

Iki malonaus ir prasmingo pasimatymo!